jirka F

Myslíte si, že je zjentek i ve skutečnosti pes tak, jak je vidět z jeho profilového obrázku?

Já myslím že by to možné být mohlo,ale potom je otázka jak by psal na klávesnici.:)

Myslíte si že zjentek je i ve skutečnosti pes,tak jak tvrdí jeho foto?

Nejlepší odpověď
marci1

A ty jsi smajlíci dle tvého fota? Je to jeho pejsek-kamarád. 🙂

Další odpovědi
aliendrone

Nesleduješ cvrkot, protože už se potvrdilo dávné podezření, že zjentek je emzák, konkrétně rasa Wookie (znáš ze Star wars Chewbaccu?).

Kepler

Čert ví, kdo se do něj v té Indii reinkarnoval, možné je všechno. Do mně se reinkarnoval slavný hvězdář, jinak tady můžeme najít i elegantní dámu v širáku, nukleární výbuch, kravaťáka, Ostatně pejsků je tu víc, i když ne tak často. Byla tu i kobyla a Šmoula… až panenky rotují!

Rokio

Jako fór dobrý. Je to ale člověk pravděpodobně středního věku a výše, který je trochu excentrikem a je stálým uživatelem této webové stránky.

zjentek

A proč by to nebylo možný? Je fakt, že na některý otázky se prostě nedá odpovědět se 100% jistotou a účinností, ovšem na druhou stranu taky někdy není dobrý pochybovat nad samozřejmostí. Ale pozor- třeba zrovna dnes si jeden hodný člověk naložel do auta raněného psa, aby mu pomohl a nakonec se ze psa vyklubal kojot! (;

Lotr2008

Je to obyčejný kiďák, nic víc.

Mc Merkurion

… opět brzo uzavřená otázka, tak jen do diskuze: NE, nejni, je to ČUBA … sakra, je to snad z toho fota poznat !!!

zjentek

Kamarádka, Marci, kamarádka… Je to milovaná Fanynka, vzpomínáš? (;

Kepler

alien: srst a její barva by odpovídala, ale avatar zjentka nenosí ten kulometný pás a je takový jaksi miniaturní. Kromě toho zjentek se písemně projevuje daleko líp, než Wookie a někdy mu dokonce i rozumím! Na druhé straně zase nemá takový smysl pro prdel, jako ty.

zjentek

Já se taky za břicho nepopadám, když píšeš (asi jsem tě v minulosti musel notně rozhodit). To alien je naopak těžce nad věcí… Ale chytří jste oba a to já velmi obdivuji. To mně nebylo do vínku dáno… To víš, hyperaktivita je sviňa za jakéhokoli režimu a věku.

zjentek

Mně je jedno, co s aliendronem provádíte v soukromí, ale pokud je pravda, co o tobě tvrdí, TAK POZOR VOŠOUSTE- HLAVNĚ NEMÁM pochopení pro prdel, to máš recht!

aliendrone

Kepler>>> „… někdy mu dokonce i rozumím!“ KECÁŠ!!! I když… Jak jsi na tom „v okamžicích porozumění“ ohledně průzkumu kvality svých produktů (výrobků Keplerových kvasíren a palíren a.s.)?

Já už totiž viděl (a zažil ;) :D) i takové, kteří si v určitém stavu dokáží živě povídat i s nohou od židle a báječně si s ní ROZUMÍ!!

Navíc – Chewbacca byl bojový Wookie, ktežto zjentek je specializací sňatkový unterwassermann, tudíž kulomentý pás kolem pasu nenosí. Místo něj (podobně jako ty) kolem pasu obtáčí něco JINÉHO, pro ženy ZAJÍMAVĚJŠÍHO (jakkoliv nikoliv tak monstrózního jako ty) ;) :D

zjentek

Kdo je sakra kiďák?

zjentek

Kdo je kiďák lotře?

zjentek

Rokio Ježiši přestaň se do mě promítat.

Rokio

zjentek: Promiň. Nechtěl jsem tě urazit.

zjentek

Ne, v pohodě, já tě myslím chápu. (;