Edison

Ne. Ale proč opakuješ otázku, která tu byla nedávno fak nepochopim.

Kryšpín

Dust8, Edison je tolerantní a velmi inteligentní, ale jsou zde jiní nervní, ješitní, neschopní odpovědí, žalobníci, psychopati s vysokým egem, kovaní příznivci rudochů i modrého ptactva a další odrůdy.

autacek

Trochu to tak vypadá. Krom toho nezná pravidla, neb dotaz se snad nově již opakovat může. Což ovšem evidentně řadu zasloužilých mazalů flustruje.

Edison

Co potřebuješ, Kryšpíne? 😁

dust8

E. neviděl jsem v ukázce, že by podobná otázka byla položena. Tenhle systém funguje jen občas.

Edison

Esisisišim, tak dovedu ohodnotit dobrou odpověď, i otázku… Tak nevím, proč mě hned obviňuješ.

dust8

Hlavně klid. Já jentak popichuju. Nic proti tobě nemám. Jen mi nemusíš furt cpát, že si mám vzít prášky! Já na to mám fitness náramek, kterej mi to připomíná. :)

Edison

A funguje dobře? Já se snažím ti jen nezištně pomoct… 😁

dust8

Dost slučně, jen s tím nesmím dlouho otálet. :)

Edison

Nojo. Já to našel hned. To chce správně pokládat otázku, přesněji NEJDŘÍV hledat.

Edison

Sakra… zkušenej jsi na to dost!!!