Kepler

Kde pořád jsou led a aliendrone?

No, totok!? Mám temné podezření, že led kurýruje aliena a že je to oba velmi baví. No fuj! A co odpovedi.cz ?

Nejlepší odpověď
led

Typický Kepler. Miesto toho, aby si zaostril svoj dalekohľad a pozrel na hviezdy, vytvára konšpiračné teórie. „Pravda je vo hviezdách, milý Mulder“ (Mulder, Scullyová, Akty X)
Hladnému sa o jedle sníva a Keplerovi o…

Další odpovědi
zjentek

Je třeba uznat, že bez aliendrona se tady příliš fundovaných odpovědí neobjeví (na pár extra výjimek). Ale princip tohoto webu spočívá (pokud jsem JÁ správně pochopil kodex) v tom, že ODPOVÍDÁ KAŽDÝ PŘIHLÁŠENÝ S PROFILEM! Takže tady přestaň smutnit a tiše doufej, že „ten každý“ odpoví dle svého NEJLEPŠÍHO VĚDOMÍ, SVĚDOMÍ a taky VĚDĚNÍ, i když třeba ne tak kvalitně, jako zmiňovaný ALIEN. Toť celý princip sěrveru. (;

Mc Merkurion

… že by: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/umiram-co-mi-poradite-pro-zlepseni-obecne-mizerne-situace … včera zde byl naposled … to nejni tak dlouho …

aliendrone

Celý Kepler, nic mu neunikne a o tom, že by měl dopřát jiným soukromí (když JE TŘEBA) nemá ani ponětí. Klasický nestyda! A dle hesla podle sebe soudím tebe předpokládá, že zábrany nemají ani ostatní! :)

Takže ti pěkně děkuji Keplere, to víš že jsi se strefil. Navrhoval jsem led, že pokud chce přežít, tak jsem náchylný na sexuální zkorumpování, jenže OUHA! Ona že prý se stydí, co by tomu řekl Kepler a ostatní a TY jsi právě tímhle dotazem zatloukl hřebík! Díky! ;) :D :D

A nyní je led fuč, ona se umí OPRAVDU DOBŘE schovávat – však víš kolik lovců čarodějnic 30. dubna DOBĚHLA – pořád je tu s námi, jen nevíme KDE! A vůbec – ona už od léta (cos byl tryskáčem v zahraničním wellnessu) se moc nedostavuje, JAK si to mám vyložit? JE souvislost mezi tvojí rekreací, současnou nízkou aktivitou led a tímto dotazem? Zdalipak se ti O5 zvýší výdajová položka jménem „ALIMENTY“? ;) :D :D

zjentek>>> Eh, však ono to jde i beze mne i Její Excelence led, protože to DŮLEŽITÉ zůstalo:

  1. mazálek(ci) – bez nich si nejde tento web představit!
  2. (po) HLAVNÍ webový sEXPERT – hádej KDO to je („s dalekohledem“)?
  3. gangster Dochy – bez něj by to NEŠLO
  4. dust8 (alias Found etc.) – jako tapetář by vydělal balík
  5. madam annas – bez jejích doslova ikonických otázek by tu bylo racionálně nudno
  6. Rokio se svoji touhou „dobře/správně činit“ – už dohrál Fallout3? ;)
  7. Zastupující říšský korektor quentos (Se bojím něco napsat!) ;) :D
  8. paní ivzez – na její výslovnou žádost BEZ KOMENTÁŘE
  9. Edison – jednou ho ta elektrika zabije! VÁŽNĚ!! ;) :D :D

a další a další (nebudu vypisovat), bez kterých by tento web nebyl takový, jaký je.

---------------- SPECIAL GUEST STAR ----------------
-------------------------- zjentek -----------------------------

Aspirant na hlavní filmovou roli! No když už natočili „Lásky jedné plavovlásky“ (a že tedy nebyly moc zajímavé), tak zjentkovy lásky jsou na tom o DOST lépe (přinejmenším po vzhledové stránce – až na Emmu Stone ;) :D), tudíž prognóza se jeví pozitivní! Tak co bys ještě chtěl? ;) :D :D

led

Už sa to prevalilo!
aliendrone súťaží v prestrojení za pozemšťanku, viď dôkaz
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=J8watn7A3f0

jirka F

Mohl bych se ptát stejně,kam se poděl ten Bolak.Jestli už to tady úplně položil a šel jinam nebo si dal jen dlouhou pauzu.

zjentek

Bolak jsem prý já a taky Braník, jenž v dnešní době působí pod nickem Kelt, takže… (;

(Nedohledal jsem vlákno, který to dokazuje. (;)

led

Vážený Mulder, vlastne Kepler, my čo prišli sme až z pravekých čias do dnešnej spoločnosti, poznáme aj „mlčiacu komunikáciu“ na diaľku, modernisti začiatku 3.tisícročia, tomu hovoria „prenos myšlienok“.