Avatar uživatele
dust8

Prozradíte ve své odpovědi nějaká zaklínadla?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1547 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dochy

Prosím
Děkuji
Dobrý den

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

DEXEMPO ŠUMPOPLEX! Jenže jsem zapomněl, na co to je.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Již jsem jednou odpovídala na podobnou otázku.
„Jako zaklínadlo by se mi líbilo:
"Jamalalicha? Jamalalicha. Jamalalicha, i paprťála, chánua, chánua, chánoj, chánu, džalala, džalala-a, a paprťála. Tasparta maznalika zamáz piskurty, jarda, piskurty, patláma, patláma, patláma a… žbluch“! 🙂"
https://www.y­outube.com/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Verbální zaklínadla jsou pro amatéry nezvládající magii na vyšší úrovni, skuteční borci (jako jsem já) si vystačí s pouhými gesty či mimikou, zkrátka beze slov!

Například takové mnou provedené odpuzující zaklínadlo může být provedeno neslyšnou formou, ale i slyšitelnou, jakkoliv se zvuk nevydává ústy. A i beze slov je TAK účinné, že lidé zběsile prchají, ti slabší omdlévají či rovnou umírají! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

abraka dabra
hokus pokus

z Harryho Pottera:

flipendo
expelliarmus
mudloby na tebe
expecto patronum
ridikulus
protego

zakázané kletby:

imperius
cruciatus
avada kedavra

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Při Satanu a ďáblu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Zaklínadlo je duševné vlastníctvo šamana, kúzelníka, čarodeja a vedmy. Preto ho taja a pre poslucháčov len vykrikujú rôzne nezmysly. To, čo funguje jednému, nemusí fungovať inému.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Dávám tomu 5 minut. Pak to skrývám

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-zaklinadlo-vymyslet

Zdroj: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-zaklinadlo-vymyslet

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

aliendrone, „takové mnou provedené odpuzující zaklínadlo může být provedeno neslyšnou formou, ale i slyšitelnou, jakkoliv se zvuk nevydává ústy. A i beze slov je TAK účinné, že lidé zběsile prchají, ti slabší omdlévají či rovnou umírají!“

tušila som to,
pôvod najväčších katastróf na Zemi a zánik civilizácií, spočíva v pachu mimozemského zaklínadla .

před 1546 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

led>>> Pchááá! Prostě mi ZÁVIDÍTE vymakanější skill okoukaný od elfů (než jsem je za odměnu zničil), zatímco Vy si musíte vypomáhat nějakým mumláním a drmolením! Tak už konečně uznejte, že jsem krásnější než nejkrásnější, lepší pozdě, než vůbec! ;) :D :D

před 1546 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Marci, to ale není zaklínadlo!! 😁 To je přeci přesný popis procesu užívaného k výrobě zlata ze švestek! Podle toho receptu to musí zvládnout každý. 😁

před 1547 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Dochy, pozor, na některé tato zaklínadla v této formě nefungují. Je třeba je modifikovat. Ale to je tady nepublikovatelné.

před 1547 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek