dust8

Prozradíte ve své odpovědi nějaká zaklínadla?

Nejlepší odpověď
Dochy

Prosím
Děkuji
Dobrý den

Další odpovědi
Kepler

DEXEMPO ŠUMPOPLEX! Jenže jsem zapomněl, na co to je.

marci1

Již jsem jednou odpovídala na podobnou otázku.
„Jako zaklínadlo by se mi líbilo:
"Jamalalicha? Jamalalicha. Jamalalicha, i paprťála, chánua, chánua, chánoj, chánu, džalala, džalala-a, a paprťála. Tasparta maznalika zamáz piskurty, jarda, piskurty, patláma, patláma, patláma a… žbluch“! 🙂"
https://www.y­outube.com/

aliendrone

Verbální zaklínadla jsou pro amatéry nezvládající magii na vyšší úrovni, skuteční borci (jako jsem já) si vystačí s pouhými gesty či mimikou, zkrátka beze slov!

Například takové mnou provedené odpuzující zaklínadlo může být provedeno neslyšnou formou, ale i slyšitelnou, jakkoliv se zvuk nevydává ústy. A i beze slov je TAK účinné, že lidé zběsile prchají, ti slabší omdlévají či rovnou umírají! ;) :D :D

Rokio

abraka dabra
hokus pokus

z Harryho Pottera:

flipendo
expelliarmus
mudloby na tebe
expecto patronum
ridikulus
protego

zakázané kletby:

imperius
cruciatus
avada kedavra

briketka10

Při Satanu a ďáblu!

led

Zaklínadlo je duševné vlastníctvo šamana, kúzelníka, čarodeja a vedmy. Preto ho taja a pre poslucháčov len vykrikujú rôzne nezmysly. To, čo funguje jednému, nemusí fungovať inému.

Edison

Dávám tomu 5 minut. Pak to skrývám

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-zaklinadlo-vymyslet

Zdroj: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-zaklinadlo-vymyslet

led

aliendrone, „takové mnou provedené odpuzující zaklínadlo může být provedeno neslyšnou formou, ale i slyšitelnou, jakkoliv se zvuk nevydává ústy. A i beze slov je TAK účinné, že lidé zběsile prchají, ti slabší omdlévají či rovnou umírají!“

tušila som to,
pôvod najväčších katastróf na Zemi a zánik civilizácií, spočíva v pachu mimozemského zaklínadla .

aliendrone

led>>> Pchááá! Prostě mi ZÁVIDÍTE vymakanější skill okoukaný od elfů (než jsem je za odměnu zničil), zatímco Vy si musíte vypomáhat nějakým mumláním a drmolením! Tak už konečně uznejte, že jsem krásnější než nejkrásnější, lepší pozdě, než vůbec! ;) :D :D

Edison

Marci, to ale není zaklínadlo!! 😁 To je přeci přesný popis procesu užívaného k výrobě zlata ze švestek! Podle toho receptu to musí zvládnout každý. 😁

Edison

Dochy, pozor, na některé tato zaklínadla v této formě nefungují. Je třeba je modifikovat. Ale to je tady nepublikovatelné.