WhiteM

Co koupit na svědění uší?

Dobrý den, poradíte co koupit na svědění uší? Nemám žádný zdravotní problém, uši jsou jen suché.

Odpovědi
elkon

Sprej AkusTone.

terry

Ošetřuj je krémem nebo emulzí společně s obličejem.

paul1

Tady jsou nějaké rady o příčinách vzniku svědění, jejich předcházení a možné léčbě.

Zdroj: https://medcz­.com/co-zpusobuje-suche-usi#:~:text=Such%C3%A1­%20k%C5%AF%C5%BE­e%20v%20u%C5%A1%C3%AD­ch%20a%20kolem%20nich%2­0m%C5%AF%C5%BE­e,such%C3%BD%2C%20m%C5%A­F%C5%BEe%20to%20m%C­3%ADt%20dopad%20na%20v­a%C5%A1i%20po­ko%C5%BEku.

Lollinka

Zdravím, taky mě to nějakou dobu trápilo a dostala jsem v lékárně doporučení na Vaxol. Od té doby, co ho používám, mám klid.

WhiteM

Moc děkuji, na Vaxol čtu samé dobré recenze, takže ho vyzkouším.