Biedronca

Rady s Vašimi zkušenostmi se štípáním/svěděním po Dricloru,a proč?

co vše jste (ne)udělali, aby Vas po aplikaci Dricloru (první, druhý, třetí den.....) podpaží nepálilo, či nesvědilo?
Kromě dodržování pravidel:

  • neoholené podpaží nejlépe 2 dny!
  • přetřít jednou a tenkou vrstvu
  • na omyté ale suché podpaží (1 hod. po koupeli)
  • před spaním, nejlépe ruce za hlavu. Ráno důkladně omýt.

Stalo se někomu,že vše dodržoval důkladne, a stejně štípání se dostavilo? První den aplikace mě to nepálilo, bojím se co bude v dalších dnech. Citlivou pokožku mam.

Odpovědi
Emilly

Ahoj, to štípání je myslím bohužel vedlejší účinek, ale za cenu omezení pocení to stojí. Používám ho taky a z vlastní zkušenosti můžu říct, že to je nejhorší první den. Když vydržíš z kraje pocit svědění, tak se to druhý den uklidní a je to dobré. Ale běda jak se začneš odrbovat…to pak může nastat i pocit jako když spadneš do kopřiv 🙂
Doplňuji:
Píšeš ale, že máš citlivou pokožku, tak pokud by to nepřestalo je lepší Driclor přestat používat a holt zkoušet dál, jiný připravek. Který, to poradit neumím, mě zabral pouze jen Driclor.