Lucyfer

Svědí mě nos, zvenku, čím to může být?

Jakoby špička nosu. Už to trvá docela dlouho, pořád mě to nutí se škrábat.
Napadlo mě, jestli to není třeba prach, zkusím se opláchnout… Ale neznačí to třeba i vnitřní problém?
Možná máte někdo zkušenost…

Odpovědi
zjentek

Jedna z tisíce možností: podívej se lupou, jestli tam nemáš ZAHRYZNUTÝHO KLÍŠŤÁKA. Mně se tohle děje furt různě po těle, nevím, kde se ty ssfině pořád berou!

aliendrone

Možná se ti „vyráží dobrota“ (beďar), pravděpodobnější mi přijde krátkodobý zápich nějaké krvosajné brebery. Vše záleží na tom, jak na tyhle věci reaguješ, znám lidi, kterým komár udělá bebí takové, že se jim to hojí 3 týdny. ;) :D

marci1

Nejběžnější příčinou je alergie. Mohou svědit i uši, či patro. 🙂

Midoc

Nos může být spálený od slunce.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.