Vanda6

Jak se zbavit svědění hlavy?

Už delší dobu mám problém, svědí mě vlasová část hlavy. Vždy mě to svědí tak 2–3 dny, pak přestane a začnou se ty místa loupat. Vlasy si myji každý den, mám celkem krátké vlasy a od té doby co to svědí, tak jsem ani nevyměnila šampon, ani žádnou jinou změnu…stále se to vrací. Nevíte co to je? A případně co proti tomu (nějaký šampon, nebo babskou radu, je to jedno, hlavně POMÓÓÓC).

Nejlepší odpověď
quentos

podle popisu to vypadá na lupy. Šamponů proti lupům je celá řada, stačí si vybrat.
Možná bych zvážil omezení mytí hlavy, příliš časté taky škodí – vlasy vysušuje (bohatě stačí jednou za 2–3 dny).