Monroe M

Je možné studovat dvě střední školy zároveň, respektive dva obory na stejné SŠ?

Je možné studovat dvě střední školy zároveň? Respektive dva obory na stejné SŠ – jeden v dálkové a druhý v denní formě?

Nejlepší odpověď
annas

Ve školském zákoně bylo uvedené, že možnost existuje, ale zda stále platí, odpoví jen ředitel školy. Zákon se stále doplňuje, upřesňuje atd.

„Školský zákon umožňuje studium 2 středních škol současně, a to buď v rozdílných formách vzdělávání nebo podle individuálního vzdělávacího plánu.“

https://www.zko­la.cz/kudykam/skol­stviaevvo/127-Chci-chodit-na-dv%C4%9B-st%C5%99edn%C3%AD-%C5%A1koly-soub%C4%9B%C5%B­En%C4%9B/Stran­ky/home.aspx

Najdete i odkaz na školský zákon, ale obraťte se na vedení.

--

Další odpovědi
Drap

Pokud to schválí a povolí vedení školy, tak proč ne.

Klaproth

Informuj se u ředitele oné školy.