dreamtopia

Jak přestoupit z denního studia na dálkové

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak mužů přejít z denního nástavbového studia na dálkové a zda škola bude žádat o nějakém potvrzení z prace nebo si to budou ověřovat. Na stránkách školy není formulář pro změnu studia. Prosím spěchá děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
ivzez

Je-li to na stejné škole, zajděte si za vedením školy, zeptejte se, jestli
je na dálkovém studiu volné místo a rovnou se dohodněte na postupu.

Jestli jde o tentýž obor na jiné škole, zavolejte řediteli školy,
zeptejte se na totéž, případně rovnou požádejte o povolení přestupu.

Škola potvrzení o zaměstnání asi vyžadovat nebude,
přesto bych neradila si něco vymýšlet. Uveďte skutečný důvod.