Avatar uživatele
WeeBear

Je možné studovat dvě střední školy?

Jednu na denní studium a druhou distančně. Popřípadně střední školu+učeliště.

Pokud to je možné, proplácí obě dvě školy stát, nebo proplácí současně u SŠ/učebního oboru jen jeden? (kamarád studuje dva univerzitní obory distančně a neplatí nic, jen pokud to tak platí i u střední školy)

Případně děkuju za odpovědi.
Doplňuji:
Tak nakonec jsem zjistila, že po domluvě obou škol to možné je, ale dá se studovat dálkově jen pětilettý obor, tříleté dálkové zkrácené jsou jen pro ty, kteří už maturitu mají.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? DusanOrlik, Michal Kole, fablen, Pájo před 4567 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Pokud by s tím souhlasily obě školy, neměl by být problém, snad jen v tom, že v té jedné by musel být nějaký individuální studijní program

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Já si to upřímně v praxi nedovedu představit.

Mě dala zabrat jedna a měl jsem toho ve 14:20 „plné zuby“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fablen

střední školy nevím, ale znala jsem kdysi slečnu, co studovala dvě vysoké zároveň

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ptal jsem se na studium dvou středních škol a žeprý to nejde, takže si myslím tedy, že ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Vzhledem k tomu, že výsledkem studia jsou dvě stejná vysvědčení o složení státní maturitní zkoušky, postrádá takové počínání jakýkoli smysl. Jedině snad v případě, že hodláš jedno z nich ztratit, ušetří to nervy a čas při shánění a ověřování duplikátu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek