Kepler

Střídáte si často tapety na monitoru?

Já mám vždy tu potřebnou. V létě sněhové vločky a v zimě něco žhavějšího. Na to obrázku se mi líbí nejvic ten zelený lísteček.

https://pixaba­y.com/cs/d%C4­%9Bv%C4%8De-kv%C4%9Btiny-r%C5%AF%C5%BE­ov%C3%BD-modr%C3%A9-o%C4%8Di-1361904/

Nejlepší odpověď
elkon

Ne, protože se pak ztrácí ikony v obrázku (a že jich mám na mém velkém monitoru dost). Kdysi jsem to taky používal, ale už jsem z toho vyrostl.

Další odpovědi
iceT

Střídám, ale ne moc často. Momentálně mám černou kočku na černém pozadí, a vždy si vybírám tapety málo barevné, právě proto, aby se mi ikony na ploše neztrácely, i když je nemám rozházené, ale pěkně seřazené.

EKSOT123

Většinou mám pozotvíraných více stránek a souborů, takže monitor stejně nevidím. Ale jinak to mám nastavené, že po minutě se mění motivy – z adresáře, kam si ukládám obrázky.

Klaproth

Na tuto otázku jsem ti už odpovídal – https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/menite-si-casto-tapetu-na-plose

Dochy

Ne. Stejně bych tu tapetu viděl tak maximálně 3 minuty denně…

Malvína

Nestřídám. Při koupi notebooku jsem si tam dala jednu, růže, a od té doby jsem to neměnila. Přiznám se, že počítač zapínám zřídkakdy. Chtě nechtě jdu s dobou a využívám mobilní telefon. Mám tam vše.

dudu

Střídám nejpovedenější fotky z našich poznávacích cest po Evropě a severu Afriky. Důležité je aby se pozadí nepřekrývalo s ikonami jednotlivých programů.

Emefej

Žádnou tapetu nepoužívám. Už jsi se na to ptal.

jirka F

Ne,od začátku mám tapetu se zamrzlým ledovcovým příkrovem z pixabay.

Hlada

Ano.
Jako tapetu používám záběr kamery na Jizerce.

aliendrone

Ne, stará se o to za mne operační systém. ;) :D :D

jáára

Mám jen černou. Stejně tam nic zajímavého není.

Petr1491

Tak jednou za půl roku. Ideálně nějaký vesmír, kde je co nejvíce černé, která mě nepálí do očí.