Mousinek

Jaký obrázek máte na ploše monitoru?

a proč?
Doplňuji:
já zas mám moře a palmy protože mě to uklidnuje

Nejlepší odpověď
quentos

zpěvačku Ronnu Reeves, kterou mám v podstatě za nejkrásnější ženu pod sluncem – jde o její fotku z kandidatury na Miss WonderBra, takže krásná černá podprsenka doprovázená svůdným pohledem a gestem nechybí.
Ač je, co se týče oblíbenosti, až druhou nejoblíbenější zpěvačkou, vzhledem ke své kráse a svůdnosti jsem jí dal na plochu jednoznačně přednost :{)>

Další odpovědi
BEAES

Krajinku, protože je na ni příjemný pohled.

Miroslavst

Mám tam krásný obrázek-osobu. Bohužel neřeknu jakou.

Terryle

http://img5.raj­ce.idnes.cz/d0501/3/­3745/3745210_d0c6b20b3b8­4ffc8922fc22f4bd3fca­e/images/DSC00872­.JPG

Vlastní výroba, příjemný barvy, není rušivá, hodí se mi k černé liště, dobře jsou na ní vidět ikony. A je na ní to, co mi v životě nejvíc dodává optimismus – lítání a slunce.
Doplňuji:
Taky mě to jaksi uklidňuje a čistí mi to hlavu. Občas při práci všecko shodím a jen zírám do plochy… a představuju si, že v tom letadle zase sedím, těším se na to, co bude, problémy jsem nechala na zemi a mám nádherně čistou hlavu… :o) a většinou to funguje.

alexandra

Já mám vždycky nějakou krajinu,nebo moře.Někdy taky zvíře.Ale já to jak Hanulka pořád střídám.Jednou jsem tam měla velkou lebku,nebo taky občas tam dám nějaký obrázek z her.

Pro Aramah: Dejte si do vyhledávače,tapety na plochu např tyto:http://www.wa­llpaper.cz/
Jinak je jich tam hodně,najděte si nějaký obrázek,rozklik­něte, vedle zvolte nějakou velikost,třeba 1024 krát768,nebo jinou.To musíte vyzkoušet. Pak na něj klikněte pravým tlačítkem myši a klikněte na
Nastavit pozadí plochy… Když se Vám to nebude líbit zkuste další a další

anonym

http://picture­up.cz/picture/ve­rejny/22982298p­1080162.jpg

je to skanzen

Michal Kole

Žádný mám starý NTB (HP Comaaq nx6110)a obrázek nezvládá

poa.li

Osamělý strom na louce na vrcholu kopce. Je to bříra, ale stará a košatá… Protože ve mě budí dojem osamělého klidu, pokory a odolávání prudkým větrům a jiné nepřízni. Dále dostatečný prostor pro jeho košatění, kde mu ve volném prostoru nic nebrání, nestíní.

hanulka11

Včera jsem si fotila zazimovanou zahrádku tak jsem si ji dala na tapetu a já to stále měním, zítra bude jiná ,nejčastěji květiny .
Protože je mám ráda a krásně mi kvetou je na ně radost se podívat.

iceT

Momentalne dva vedle sebe lezici tygry,libilo se to memu priteli.Me se libi taky,a z nabizenych moznosti bych si vybrala neco jednoducheho,uz mam i tip,takze casem zmenim.

aramah

Louku a oblaka,nijak to neuklidňuje,změna není možná neboť to neumím…změnit­..........Děku­ji Alexandro.

anonym

Obrázek na ploše nechci. Ruší mě. Dvě nepříliš výrazné barvy na ploše plynule přecházejí jedna do druhé a to mi stačí.

Rocker

Střídám to,někdy přírodu,ale většinou auta-Ferrari,Porsche,Lam­borgini apod.Příroda uklidňuje,auta mě zase povzbuzujou:-)Syn má zase zvířata,hlavně koč­ky.

jandmil

Dávám si tam zásadně svoje fotky – pokud se mi povede nějaká dobrá náladovka. Momentálně tu mám makro – včelku jak nasává z květiny nektar a je obalená pylem.

Zdroj: http://www.jan­dmil.estranky­.cz/