zjentek

Souhlasíte s těmito slovy Jana Wericha?

„Středověk je střed věků, proto se pořád posunuje dopředu.“

A co bude po kovidu a Ukrajině? Copak je teď vůbec možné nechat lidi uvolnit, aby spatřili ceny zboží, komodit?

Odpovědi
hard work

Nyní žijeme v moderní době, kde brzy bude možné úplně vše 🙂

da ny

Něco na tom je.
„Oni“ na něco přijdou, kromě zeleného teroru ;D Lidí je stále dostatek/mnoho.
Bohatství Země je neúměrně přístupné lidem (voda, půda, nerostné bohatství…), potrava/iny také.
Co tě nezabije, to tě posílí (možná na duchu), než zajdeme (lidé) hlady nebo na skrčeninu.
Ta hrstka, co přežije, začne od začátku ;D

Kepler

Pan Werich měl pravdu, jako ostatně ve všem. Nikdy si ale nehrál na Nosrtadama. Takových tupců už tady byio dost.

Pepa25

Samozřejmě, že to není citát Jana Wericha

zjentek

Ne? A čí jsou to slova?

Pepa25

Neměl byste to spíš vy vědět, když to šíříte? Já snad ty řětězové dopisy píšu? Já se jen směju, jak někdo to někdo může šířit pod heslem „došlo to řetězovým dopisem, tak to musí být pravda“ 😉 Občas nějaký borec to vyvěsí na internet, tak se to dá dohledat: ten, ze kterého jste to vzal, je tady: https://www.po­divinsky.cz/?p=10625

Pepa25

Tady https://vk.com/id65728­7294?w=wall657287294_­338 je pod tím podepsaný nějaký „VÁŠ f.“ … Vážně: čekám spíš od vás info, kdo ty řetězové dopisy vytváří a rozesílá …

zjentek

To je sice pěkné, milé, ale motto stejně citoval J. Werich.

Pepa25

Ne, necitoval. Vymyslel si to autor řetězového emailu rozeslaného 3.4.2022.