Avatar uživatele
Kepler

Máte dobrý zrak?

Pokud ne, jakoukoliv oční vadu vám do 3 týdnů opraví další vynález českého génia! No, nekupte to za 12 stovek…Kam se hrabou magnetické náramky!
https://never­giveupyourmin­d.com/420/ayu­rreadpro-med-m-genius-mgid/gps/?utm_cam­paign=10956102&ut­m_content=6967468&ut­m_medium=6967468&ut­m_source=57301109­s10001
Kolik lidí si myslíte, že na to skočí?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, marci1 před 1305 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

U nás je onen génius Adam Gajevský, v SR také Adam, v Bulharsku Anton Ganev,v Řecku Apostolis Gotsopoulos atd. … Je i dentista v USA. Zřejmě má bratry po celém světě. Možná je z „vícerčat“. Tomu se musí protáčet panenky!
Fotka „obšlehlá“ z Dreamstime. 🙂
https://cn.dre­amstime.com/%E5%B9%­B4%E8%BD%BB%E8%8B%B1%E4%­BF%8A%E7%9A%84%E6%97%B6%­E9%AB%A6%E5%BE%A­E%E7%AC%91%E7%9A%84%E4%B­A%BA%E7%94%BB%E8%B1%A1%E­6%A0%BC%E5%AD%90%E8%A1%A­C%E8%A1%AB%E7%9A%84-image123201295
https://never­giveupyourmin­d.com/30/ayurre­adpro-med-m-genius-sfc-003/gps/?utm_sou­rce=185787

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hufnágl

Vždyť ty recenze vysvětlují vše.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Dobře, ale pokud myslíš, že obsah článku není pravda a je záměrně zavádějící, tak já si zase myslím, že jde o hazard se zdravím, kerý je jistě nějak trestný či trestatelný a autoři článku, včetně propagátorů patentu by měly obrovské potíže se zákonem a hrozil by jim těžký žálář, protože připravit někoho o zdraví je v některých vyjímešných, specifických případech horší, než jej připravit o peníze. Zrak dobrý nemám a vůbec teď nevím, zda si multidotové brýle na základě článku pořídit, anebo věřit tobě a držet se zpátky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Už formulace textu ve mně vzbuzuje silné podezření, že se jedná o šmejd. Já bych si to nekoupil.
BTW: Zhoršení zraku nezpůsobuje ochablost očních svalů, ale snížená pružnost oční čočky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
seraphico

Co máte proti Adamovi? Vždyť je to takový hodný klučina, co se velkoryse postavil za svou učitelku, byť ho tak zákeřně zesmešnila před celou třídou. A všechno to malý Adámek dělal kvůli svému nemohoucímu dědečkovi! Tak mějte trochu úcty k tomu hochovi! :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Zajímavé, jak vydělat na něčem, co se dá koupit v zahraničí za pár korun!!!

Je to asi rok, co jsem si tyhle „dírkaté“ brýle koupil jen tak ze zvědavosti. Čekal jsem na ně dobrý měsíc, ale stálo to za to. Deset minut denně na nose fakt stačí, ale žádný velký zázrak nečekejte. Faktem je, že i člověk se silnými brýlemi dokázal s touhle „masařkou“ na nose přečíst text na monitoru bez úprav velikosti fontu, až jsem se divil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Brýle s dírkou – to mi připomíná knížku od Jana Eskyma Weltzla. Tam psal o děravých brýlích, které se používají na léčbu při ztrátě zraku po oslnění od bílého sněhu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Víš, kolik jsem si na to koupil knížek a kde jsem všude byl. Hlavně, že každý píše o stovkách vyléčených a o tom, že se to stalo i u slepých lidí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Hodně, „naděje umírá poslední“.

@Zjentek > souhlasím s Vámi, ale „v reklamě je dovoleno vše“.
Něco jiného by byl podobný článek v odborném tisku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

paul: já to znám takhle: Eskymáci je nosili jako prevenci a ochranu proti sněžné slepotě. Z čeho to dělali nevím, ale mělo to takovou úzkou podélnou štěrbinku.

před 1305 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

marci: já žasnu! Jmenují tě ministryni antidesinformací ve své stínové vládě!

před 1305 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Díky Kepleriši! 🙂 Klidně budu dělat antidesinformačku. Šmejdi jedni.

před 1304 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Přece NENÍ MOŽNO záměrně uvádět člověka v omyl, pokud se jedná o jeho holý život.

před 1305 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

zjentek: tak zlé to asi nebude, maximálně ti to zrak ještě zhorší…:-))

před 1305 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Nejspíš ano, ale i tak bych za podobné články posílal do žaláře. Jenže bohužel nejsme v S. Koreji… Na základě čeho zístali ten patent? Já jen, aby se nakonec civilizovaný, západní svět nevyhubil sám a to právě na zálkadě benevolence těch nejvyšších úřadů a institucí. No, asi se to asi už děje a a taky to nepřestane, dokud to nezastaví zase nějaký krutý boj, takže nevím, co tady v doskuzi řeším… (; Pěkný den.

před 1305 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Roman71

Nezhorší, jen to trošku víc namáhá oční svaly, čočky a zorničky.. Výsledkem je, že po sundání brýlí skutečně nějakou dobu vidím ostřeji, ale trvale to zrak nezlepší, jen procvičí bulvy 😉

před 1305 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek