Rokio

Setkali jste se někdy s narcistou?

Přišli jste někdy do kontaktu s člověkem, který se zajímá jen o sebe a je do sebe zahleděný? Znáte nějakého člověka, který pořád mluví jen o sobě a absolutně postrádá empatii?

Jestliže některého narcistu znáte, můžete ho popsat v anonymizované podobě?

A jak myslíte, že by se mělo jednat s narcistou? Která je nejlepší ochrana před narcisty?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne-e, ale mám silné podezření, že je to aliendrone. Má doma kouzelné zrcadlo, kterého se zeptá kdo že je na světě nejkrásnější a pak se do něj podívá a vždycky je tam on! Takže podlehl mylnému dojmu a tvrdí o sobě, že je taky nejdokonalejší, úžasný a nedostižný…

Další odpovědi
aliendrone

Keplerovo podezření bych v poklidu přešel, protože není důležité. Důležité je pouze to, co si myslím JÁ! Jestli jsem potkal narcistu netuším, protože jiní lidé mě moc nezajímají, zajímavý jsem akorát JÁ! A nejkrásnější, nejúžasnější atd., však snad už víš! ;) :D
https://youtu­.be/XsZFwaWq27E?t=29 To kdyby ti to stále nebylo jasné. :)

jirka F

Ano,já sám i když to tak nevypadá jsem narcistou,rád se prohlížím v zrcadle.A když už mluvím tak nejčastěji o sobě a svých problémech.Jinak se mě holky samozřejmě líbí.

iceT

Nevím jistě, zda to byl narcista, ale každopádně trávil u zrcadla víc času než já.

briketka10

..anonymně nelze, podívej se do zrcadla..
Ochrana? To se ptáš nás 😁

Lotr2008

Já jsem se jednou setkal s nacistou.
Před nacisty se můžeš chránit různě. Nesmíš se nechat zastřelit, musíš mít u sebe pro jistotu vždy plynovou masku, také nějaké jídlo atp. Také je dobré kvalitně umět zvedat pravou ruku a umět německy.

agentpv

Ano. Byl to dokonalý člověk který obdivoval jen sebe. Bohužel se se mnou střídal v práci na PC a já vždycky zuřil protože jsem pokaždé musel měnit pozadí na počítači – dával si tam svou fotku – hlavu, horní část těla v nějaké póze, celé tělo v plavkách, a i po letech, když na to ted vzpomínám, se mi z toho zvedá žaludek.

Edison

Agenpv: A něco, jako uživatelské účty vám nic neříkají? Já si neumím představit toto na sdíleném PC neprovozovat.

led

Je bežné, že sa na jednom počítači pracovníci striedajú a svoje osobné prístupové práva – účet majú len v potrebnom programe.
Bežná prax: Jeden spoločný účet pre vstup do počítača a každý vlastné prihlasovacie heslo do konkrétneho programu.

Edison

Pak v té společné části nemají mít useři taková práva. Ale cápu, že vše je na mizerné počítačově bezpečnostní politice polečností.

Klaproth

Chceš tím říci, že Hrad má mizernou bezpečnostní politiku? Narážím na dětské porno, které někdo naistaloval do počítače p. presidenta.