Alesh

S čím jíst párky?

Pokud s dietních důvodů nesmí dotyčná osoba konzumovat výrobky obsahující lihový kvasný ocet? V hořčicích a kečupech, dokonce i v kupovaném strouhaném křenu se ocet vyskytuje. Je nějaká varianta, do čeho lze párky smáčet, bylo to poživatelné, a bylo to bez klasického octa?

Nejlepší odpověď
Drap

Nastrouhat si třeba křen sám, nebo si vyrobit domácí hořčici.

Další odpovědi
zjentek

Pokud jsem osoba, která z dietních důvodů NESMÍ konzumovat kvasný ocet lihový, tak párky budou tím posledním, co bych chtěl konzumovat, tomu klidně věř. Smoč si párek, jak chceš, ale nejez to!

aliendrone

Jejky, DIPů se dělají mraky! BOHUŽEL neznám tvé „chutě“, takže strejda google, heslo „dip“ a dál už to snad zmákneš si vybrat, co ti bude po chuti. ;) :)

Klaproth

Kup si hořčici, ve které není lihový ocet (existují i s vinným octem).

Alesh

@zjentek: Copak v párku je ocet?

zjentek

Pozor to jsem neřekl. Říkám, že za daný situace si dám radši třeba mrkev, než párek bez hořčice ;) ;D ;D

Za bé se domnívám, že pokud jde o dietu, kdy se nesmí ocet, tak párky se zde nejspíš nesmí tuplovaně! (;