Avatar uživatele
Jsemtady

Je skodlive opekat si parky v umelem strivku?

Jak se klasicky olekaji napriklad na ohni parky. Kdyz jsou treba kureci, ktere maji omele strivko, ne ten obal, ale vypada to jako strivko, je skodlive je tak opect?
Pominu beznou skodlivost parku, jde mi o to stricko ze to neni to z prasete.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3961 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

v podstate tie „párky“ môžu byť v prírodnom črievku, alebo v črievku z papiera (buničiny, náhrada prírodných črievok, jedlé) alebo skutočne umelohmotnom (fuj!).

To posledné by som určite nekonzumoval a v žiadnom prípade čokoľvek stráviteľné v ňom ani nepripravoval (varenie vo vode, v mikrovlnke či dokonca pečenie na ohni).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

A vem to takhle – ty bys neměl/-a strach to sníst? Nějakou potenciálně umělou hmotu, o které ani nevíš, která to je, a to ještě degradováno vysokou teplotou?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
isteron

Doporučuje sa to vopred olúpať. Predsa je to len umelina, a narobí to smrad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Samozřejmě. V žádném případě to nedělejte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Jednou jsem si chtel na panvicce osmazit kus tocenaku jako obvykle. Normalne jsem koupil kus v obchode… A ten smrad kdyz se ta sr… do ktere to zabalili zacla skvarit… Samozrejme to slo cele do popelnice. Nechapu, jak nekdo muze neco takoveho zabalit do plastu, kterej vypada jako orig. strivko ☹

Takze za mne: urcite nedoporucuju. I kdyz nevim jak je to stema „jedlyma“ strivkama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já ti poradím -nejez ani jedno, ani druhý, obojí je fuj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Párek v umělým střívku by se nad ohněm fakt olekal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dagmon

Nechtěla bych se Vás dotknout, ale dám Vám příklad. Vezměte kuřecí stehýnko, naložte si podle své chuti do marinády, pak vyjměte a pevně zabalte do igelitového pytlíku. To celé pak vložte na gril a opékejte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Umnělá střívka se vyráběla z hovězí a vepřové kůže.Uvařená klihovitá suspenze, s na speciálních strojích se vytvarovala a sušila. To se používalo než se začal vyrábět igelit a jiné zlepšováky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek