Miroslavst

Jak ohřát správně párek aby to byl i po ohřátí párek?

Může mi někdo vysvětlit kam zmizel ten krásný párek poohřátí a kde je chyba?
Děkuji

http://img.na­dapenny.com/t20/110­15/nadap125016594­470231.jpg
Doplňuji:
Ve vodě ten párek nebyl. V levo je studený, vpravo ohřátý v mikrovlnce. Prostě nějak zmizel.

Nejlepší odpověď
BEAES

Voda Ti nesmí vřít, ale musíš ji dovést k bodu varu a pak spíše jen prohřívat v horké vodě, pokud ji vaříš, párek praskne, viz. Tvůj obrázek.
Doplňuji:
Tak příště si nastav menší výkon na mikrovlnce :o)

Další odpovědi
anonym

Vlevo párek,vpravo ta sójová náhražka prodávaná pod různými názvy.

iceT

Ohřívám si párky v mikrovlnce…
Doplňuji:
Taky mi někdy praskne,ale ne tak moc,jestli jste ho tam neměl moc dlouho…:-)

dagry

Pokud se párky ohřívají v mikrovlnce tak se mají propíchat. Ale úplně nejsuprovější je ohřívat si uzeniny v napařovači na knedlíky. Tak si jedině zachovají svoji původní chuť, neboť při ohřívání ve vodě, se ta dobrá chuť vyvaří a v mikrovlně se z nich zase většinou stane to, cos nám předvedl na obrázku.

Mili @

mikro-vlnka = mikro-párek…
😁

stana73

Stačí jedno:koupit si párek!!!!

modrypezotek

Zlepšil jsi mi náladu!!!