Avatar uživatele
Pokročilý

Proč není zabanován Michal Kolesa?

Soudím, že by stálo za to udělit trvalý ban duševně nemocnému Michalu Kolesovi. Jste pro?
Doplňuji:
Doplňuji: Minimálně 80% Kolesových odpovědí (pominu-li bláboly o plavání) je v případě jejich realizacích způsobilých okamžitě tazateli vyvolat ŠKODU (na zdraví či majetku)! Viz. jeho odpovědi z oboru právo, výpočetní technika, zdraví (medicína). Z jeho x tisíc odpovědí jsem se zde ještě nesetkal s jedinou neškodnou, resp. jedinou, kterou si tazatel nemůže během 10 sekund vygooglit...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Nebanujte Koleso!

Čili máš dojem, stejně jako Dr.Axl a pár ostatních, že duševně nemocní lidé sem prostě nepatří?

To že se teď tolik lidí obrátilo proti němu, není proto že by to tu nějak zahlcoval. Tuhletu všechnu nesnášenlivost tady vyvolává mazal, tím že mu pořád dokola maže jeho otázky, on je pak dá znova, znova sou mu smazány, tak založí další otázky kde se ptá proč mu byly smazány, ty jdou taky hned pryč a takhle to jede dál a dál, až ho tu všichni postupně začnou mít plný zuby. Ten ban pravděpodobně jednou asi fakt dostane, ale ne z toho důvodu co říkáš ty, ale právě kvůli tomu že v důsledku mazalovy aktivity přijde adminovi na stůl během dne 25 michalových dotazů a bude to vypadat jako že to tu mišu spamuje poradnu naprosto totožnejma otázkama.

Kdybyste ho místo toho nechali bejt, tak sem vloží za den maximálně jednu plavací otázku plus jeden dotaz ohledně neschopných úřednice na úradě práce, a máte pokoj. Místo toho tady zbytečně vyvoláváte rozbroje a sám mazal je v tomhle extra třída, ubožák z ubožáků největší. Ráno se zas činil a smazal mi otázku kde jsem se ptal v kolika letech jste se odstěhovali od rodičů, prdelka vošklivá. Já bych to samozřejmě bral, kdyby to bylo nějaký porušení pravidel, ale vzhledem k tomu že hned vedle byla otázka od ocka, kde se ptala na to kolikrát jste se stěhovali a ta zůstala,tak se zřejmě o žádný porušení pravidel nejednalo, jen si zřejmě potřeboval někde ulevit ze svých komplexů.

Když je jeho otázky nezajímaj, tak je prostě nečti. Jestli mišu dostane ban, tak to bude ban nepravedlivej a strašně ho to poškodí na jeho překrásné duši. :p

A taky si bude muset navíc změnit proxinu, a regnout si nový konto, aby tu mohl dál splývat...

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Nebanujte Koleso!

Nevím, proč by měl být právě Michal zabanován. On svými dotazy nikomu neškodí na rozdíl od jiných, kteří by BAN potřebovali jako sůl.


Avatar uživatele
Zlatý

Nebanujte Koleso!

Proč,z jakého důvodu?
Neměl by být zabanovaný ten,co tady píše úplné nemysly,ten co včera napsal k Michalově otázce odpověď ve smyslu ...půjdeš do Dobřan hned co po tom,co ta nemytá ku.va co ti bere prachy chcípne.....?
Tohle není odpověď na otázku,na žádnou,a včera se tady vyskytly hned dvě stejné,od stejného člověka.
Tak proč zrovna M.K.by měl dostat ban?


Avatar uživatele
Bronzový

Nebanujte Koleso!

Doplňuji:
clovek se pri cteni jeho odpovedi nebo otazek aspon usmeje a hned ma veselejsi den s pomyslenim na to, ze tu nekde beha takovehle individuum :)


Avatar uživatele
Pokročilý

Nebanujte Koleso!

Dobrý den,

Ačkoliv je zde tento dotaz na hraně kodexu, odpovím.

Ani já se nedomnívám, že by Michal Kolesa měl být zabanován. Myslím, že ne vždy to dělá schválně. Akorát by měl občas více přemýšlet o následcích, které ,občas jeho 1500 dotazů za večer, mohou přinést.
Ovšem pro zabanování nejsem, mnohdy zde měl chytré a výstižné odpovědi a i otázky. Ne nadarmo je zlatý, když získal tolik bodů.
V případě, že by i nadále psal tolik dotázu, navzdory kodexu apod. určitě bych řešil mírnější řešení, jako např. omezení počtu odeslaných odpovědí či otázek.

Zůstávám s pozdravem.
Doplňuji:
Samozřejmě i u jeho kontroverzních názoru by si mnohdy mohl první rozmyslet, zda jsou na místě a zda něco neporušují.


Avatar uživatele
Zlatý

Nebanujte Koleso!

Jako kluk jsem se chodíval koukat na velkou stavbu kde měli vedle sebe tři dřevěné kadibudky a na nich velkých nápis "Zde se Ti uleví"! Při procházení obsahu zdejších stránek mám často pocit, že i ony se změnily v jakousi verbální žumpu. Možná někteří z nás mají potřebu si zde pod rouškou určité anonymity ulevit. Pokud by se tito nešťastníci obdobně projevovali na veřejnosti, asi by je brzy sbalila protidrogová policie nebo zřízenci profesora Chocholouška. Neberme jim alespoň přes prázdniny tuto možnost....


Avatar uživatele

Nebanujte Koleso!

Doplňuji:
Zabanoval bych ty, co tu druhé uráží.


Avatar uživatele
Bronzový

Nebanujte Koleso!


Avatar uživatele
Zlatý

Nebanujte Koleso!

Aj v jeho otázkach sa nájdu zrnká múdrosti.


Avatar uživatele
Bronzový

Nebanujte Koleso!

mel by ses sbalit a zrusit si profil roberte.nezaznamenala jsem od tebe jedinou uzitecnou odpoved,krome urazek.byt tebou,tak se tak stydim,sklopim usi,a uz se tu neukazuji.vetsine tu o tebe nestoji,nikoli o michala.


Avatar uživatele
Registrovaný

Zabanujte Koleso navždy!

Doplňuji:
Řekl, že je láska v 11 nezákoná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Avatar uživatele

Nebanujte Koleso!

Doplňuji:
Pokud myslíš zavalit jej banány, tak jsem pro. Jinak nevidím důvod. Aspoň je to i zpestření tady, jeho otázky jsou vtipné (vžydcky ne, ale jsme jenom lidi) a vedou k zamyšlení.


Avatar uživatele

Nebanujte Koleso!

Michal má prostě jiný vhled do věcí,ale koho tím poškozuje? Neodpovídejte,nediskutujte Vy,kterým vadí jeho otázky a ostatní ať se zařídí podle sebe ! Je zvláštní,jak jeho neškodné dotazy daly do pohybu temné spodní proudy,téměř žumpu nadávek,urážek a vulgarit,které se tu dosud neobjevovaly. Těmto uživatelům bych dala ban !


Avatar uživatele
Bronzový

Zabanujte Koleso navždy!


Avatar uživatele
Stříbrný

Nebanujte Koleso!

Doplňuji:
mě to je tak nějak jedno na otázku která mi připadá stupidní prostě neodpovídám a je mui jedno jestli je jeho nebo kohokoli jiného.


Avatar uživatele

Zabanujte Koleso navždy!


Avatar uživatele
Bronzový

Nebanujte Koleso!


Avatar uživatele
Registrovaný

Nebanujte Koleso!

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele

anonym

Jediné,co mi vadí na Michalovi je,že mi posílá svoje příspěvky i na mail,ale neřeším to.Prostě smažu a hotovo.Nechápu spíš,že někdo plýtvá energií a časem na to aby tady někomu cílevědomě něco mazal nebo někomu nadával a sledoval každé hnutí určitých uživatelů.A také mě trochu zaskočila očko,když se vyjádřila,že se jí ztratily dva body.Já bych nepoznala snad ani kdyby se mi jich ztratilo 200! Budu si to muset začít sledovat,vůbec nemám o stavu konta přehled.Asi proto,že ty body nejsou tak tvrdá valuta abych kurz tak pečlivě sledovala.Dříve jsem chodila na odpovědi proto,že jsem měla pocit,že můžu někomu svou odpovědí poradit.Ta doba je pryč,nejsou zde většinou otázky na které by se mi chtělo odpovídat a tak sem chodím pro pobavení a ohodnotit jíiné uživatele a jejich odpovědi. A body? Co s nimi?

Avatar uživatele

anonym

Nikoho nelze nutit k tomu, aby uspokojoval nase potreby, aby byl takovym jakym ho chceme mit , aby reagoval tak, jak bychom si prali . Anebo aby se citil tak, jak si myslime , ze by se mel citit.
Je trochu blazen to jo , ja take ... , tak me take nechte zabanovat.

P.S. Je to tu jako na zahrade. I tady je obcas plevel a nekdo si tu hraje na zahradnika ... , ale ta zahrada mu nepatri .
Je to vzdy vsude a vsechno jen a jen na majiteli ( te zahrady ) .. -iv-

Avatar uživatele

anonym

je to jako v hospodě. Chceš se něco dozvědět, sháníš něco, jdi do hospody. Pokud je tam někdo, kdo mi nevyhovuje, taky neřeknu vrchnímu "vyhoď jej"(neuráží, prostě je jinej). Buď se s tím smířím nebo si najdu jinou hospodu.

Avatar uživatele
Zlatý

tom004

Přiznávám,že tomu nerozumím. Většina,myslím tím z těch kteří jsou aktivní,má výhrady k tomuto uživateli a dokonce někteří už upozorňovali na to,že >Michal Kolesa< má omezen,nebo znemožněn přístup na stránky jiných provozovatelů. Jeho otázky se dostávají "na stůl" adminům k rozhodnutí o konečném ne/odstranění otázky. Kvůli jednomu uživateli,zbytečně ztrácí čas,možná i náladu nechat se našimi návrhy zdržovat. Ale jakmile jde o zablokování přístupu takovému uživateli,najednou jsme tolerance sama, "a vždyť on není a.....blablabla". Podle mne nestačí jenom nevšímat si jeho otázek. Budou tu a vždy se najde někdo,kdo odpoví a rozpoutá tím,možná i takovéto diskuse. Můj názor je,zablokovat účet a takový návrh jsem včera adminům odeslal.

Avatar uživatele
Zlatý

Sůwa

Možná jeho odpovědi nejsou vždy správné, ale to není jen jeho problém. Je to nemoderovaný server a na odpovědi by se tedy neměl nikdo ze 100% spoléhat. Těch chybných odpovědí jsou tu spousty !!!

Avatar uživatele
Zlatý

hanulka11

Proč není zabanován?- protože je tu ještě dost velká skupina tolerujících- ale někdy je to opravdu na hraně

Avatar uživatele
Zlatý

hanulka11

ale jeho soukromí by sem nemělo být zatahováno -je to jeho osobní věc- tak jako každého z nás

Avatar uživatele
Zlatý

annas

Zda jsou některé otázky MK nežádoucí, o tom by měli rozhodnout admini. Nikoho však neuráží na rozdíl od jiných.

Otázek MK si nevšímám, neotvírám je, neodpovídám.
Když to tak budou dělat i ostatní, snad je přestane vkládat. Mnohé jeho odpovědi jsou správné.

K zablokování profilu se nepřikláním.

Avatar uživatele
Pokročilý

meTTax

Já jak jsem řekl se nepřikláním k zabanování taktéž.
Ovšem k určitému "nápravnému prostředku" ( i když v jeho případě...) se příkláním. Např. omezení počtu odpovědí a otázek, které by za den mohl odeslat.

 

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5030
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2698
Zlatý briketka10 2425
Zlatý annas 2104
Zlatý quentos 1652
Zlatý iceT 1557
Zlatý marci1 1533
Zlatý tom004 1522
Zlatý mosoj 1505

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.