Kam IŁ Ka

Jak odstranit vzhled z FCB?

Kamarádky mi říkali a posílali odkaz na stránku, kde jde změnit vzhled FCB.. Řekla jsem si tedy, proč ne? Jenomže jsem si neuvědomila, že to bude platit pro všechny FCB z rodiny.. Kromě bráchy na to všichni nadávaj.. Tak jsem na té jisté stránce skusila najít ten původní, který jsem poté našla a nainstalovala, jenomže se to ‚spářilo‘ a vypadá to odporně.. Není to jako FCB.. Jak se této aplikace mám zbavit?
Kdyžtak tady adresa..→ http://usersty­les.org/styles/brow­se

Nejlepší odpověď
DaveR

Jen jsem na to mrknul, nezkoušel jsem si to stáhnout, ale řešení podle mě je, odinstalovat z PC (přes ovládací panely) aplikaci která ty vzhledy generuje. Tipuji, že se jmenuje „Stylish“ protože když jsem chtěl jeden ze vzhledů stáhnout, musel jsem mít nejdříve nainstalovaný ten „Stylish“. :)