pasecak

Mám jednu takovou soutěž. Jde o to že položím 10 otázek a lidé na ně odpovídají.

Já si jejich odpovědi zapisuji do tabulky a bodově ohodnocuji tak jak často se opakovala jedna a ta samá odpověd. Po skončení soutěže vždy body sečtu a vyhrává ten kdo měl nejvíc bodů.

Příklad takové tabulky je zde: http://cdn.im­gkeep.com/cdn/im­gkeep-upload1/i/00057/­cdfckvm59t79.jpg

Vás prosím zda by jste mi nepomohli vymyslte několik otázek do dalšího kola.

Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Otázky ti můžeme určitě poskytnout, ale odpovědi si budeš muset zjistit sám

pasecak

Však já bych chtěl jen ty otázky :)