zvonisek

Proč jsem chytrý hlupák?

Mohu si dělat co chci, ale jelikož sdílím společnou domácnost s více rodinnými příslušníky, nechci dělat něco, co by jim vadilo. Pokud nikdo želvu nechce, jen já, tak se podřídím. Ano, můj problém je opravdu ten, že někdy se chovám až příliš prechytrale a někdy jako malé dítě nebo fracek. Bohužel za to castecne muže má diagnoza, s tím nenadelam nic.

Nejlepší odpověď
Gus_Fring

Moc jsem otázku a popis nepochopil, takže bohužel neporadím. Ale jaká je tvá diagnóza?

Další odpovědi
Edison

Společná domácnost je o toleranci a soužití, respektu k druhým…, ne o demogracii. Přechytrale se teda fakt nechováš. Spíše opačně. Pokud s tím nic nenaděláš, tak s tím nic nenaděláš a veškeré tvé otázky zde jsou zbytečné. Především s tím musíš ty sama chtít něco udělat a pro to udělat VŠE. Pak by mělo smysl ti radit.

Drap

A ptáš se konkrétně na co? Pokud bych měl já posuzovat podle toho co vím, tak hlupák ano, chytrý- to netuším.