krpik

Jak na problém s excelem a kopirováním ctrl+c?

Mam problém mam excel 2007 a můj problém je že chci z buňky si zkopírovat nějaký text či něco tam dám ctrl+c ale ukáže se mi odstranit buňku .To stejně když dám crtl+v a ctrl+x.
Prosím o radu jak problem odstranit

Děkuji

Odpovědi
ReHu

Zkoušel jsi i jiný způsob než ctrl+c,v ?

arygnoc

klik pravým myšítkom do bunky – v menu sa vám zobrazia možnosti (i so skratkami).

problém môže byť v zamknutom zošite/liste/vý­bere, atribútoch súboru, a kopec iných faktorov.

robí to iv novom liste/zošite?

;-Q

doplňujte informácie do diskusie, nezakladajte potom nové vlákno.

krpik

ReHu: Ano pravým na myši a kopírovat a to funguje ale člověk je zvyklí na klavesovou zkratku

krpik

Dělá to pořad i v novém souborů

arygnoc

skúšali ste aj druhý ctrl?
akúste to v anglickej klávesnici – prípadne skontrolujte nastavenie klávesnice.
ak je možnosť, vyskúšajte s inou klávesnicou.

;-Q

krpik

ano a nic se nezměnilo. Navíc jsem si všiml že stejnou chybu dělá např. ctrl+p nebo ctrl+s.
Ve Wordu to jede krásně ty zkratky

arygnoc

akosi sme pozabudli na to dôležité -
aký máte os?

ak máte w8.x, tak skontrolujte aktualizácie ms, prípadne ich odstráňte, ak sa dá.
ak máte možnosť, reinštalujte ms a zakážte aktualizácie, alebo prejdite na ms2010.

alebo – už asi ako posledné, sa mi javí použitie nejakej bezplatnej náhrady (libreoffice), hoci to nie je riešenie problému.

;-Q

krpik

je to windows 7. to zase nechci ty office zdarma nejsou pro mě moc dobré . maximálně zkusim přeinstalovat of­fice

arygnoc

ako to dopadlo po reinštalácii?

;-Q