Ahoj, nevíte jak se v excelu uděla text pod sebou v jedné buňce?

Nejlepší odpověď
anonym

Ve formátu buňky dáš zalomit text.

Další odpovědi
Nanoon

Stačí zmáčknout Alt + Enter.

Alesh

  1. v kartě Domů v sekci zarovnání je ikonka nakloněných písmen ab a pod nimi šipka, pod touto ikonkou je možnost Svislý text
  2. pravý myší / Formát buněk / Zarovnání a pak kliknout vpravo nahoře na ten svislý text, hned vlevo od toho nastavení úhlu textu

pozn.: v některých případech je možno použít i Alt + Enter (slouží k odřádkování textu v buňce), ale jednak při dlouhých textech by ses uenteroval a pak to nejspíš bude dělat problém při kopírování, když by se toho odřádkování chtěl uživatel zbavit