Karel51

Lze do komentáře v Excelu 2007 vložit tabulku, která by zvládla jednoduché početní úkony?

Že k jednotlivým buňkám v Exelu jde vložit komentář, jistě víme, když to vím i já. Onen samotný komentář je pravděpodobně ve Wordu. Ale zajímalo by mě, zda jde do tohoto komentáře vložit tabulka Excelu anebo podobná, která by dokázala alespoň jednoduché početní úkony jako Excel.

Odpovědi
Edison

Poznámka je poznámka. Jediné, co to umí je aktivní link na soubor, web, nebo podobně.