Ufon 009

problém s tabulkami Excel

Mám problém s tiskem tabulek z Excelu…resp. ve Wordu vytvořím tabulku ( vložená z Excelu), nastavím ohraničení buňěk…ale pak když jdu tisknout, popř. uložím jako pdf tak to ohraničení buněk je místy tučné místy normální…a přitom všude je nastaveno normální! zkoušeno na více PC…nevíte prosím někdo co s tím?

Odpovědi
cochee

Přenosy tabulek mezi Wordem a Excelem Microsoftu stále drhnou. Word prostě není na tabulky primárně určen. Když potřebuju mít dokument (textový) obsahující i tabulky, tak ho radši vždycky dělám v Excelu.