sarinks258

Proč nemůžu na nic kliknou v powerpointu,wordu nebo excelu?

Ahojky,chci od vás radu.Mám zkušební verzi microsoft office 2010.Když spustím třeba powerpoint,tak nahoře jak je např.vložení tabulky,nový snímek atd.A to mi ,,zhaslo,,.Nejde na to kliknout.Pak jsem přišla na to,že musím aktivovat product key.I přesto ,že jsem ho měla dobře,tak je to stejně pořád,,zhaslí,,.Co mám s tím dělat,aby se to ,,rozsvítilo,,a mohla už konečně dělat prezentace?Pro­sím,poraďte mi­.:)

Odpovědi
Bedy

Tohle jste měla pouze zkušební verzi a ten kód, co jste tam zadávala, je zřejmě kód k Windowsu, nikoliv k Officu.
Řešení jsou dvě – buď přejdete na jiný plnohodnotný kancelářský balík jako je Apache Openoffice nebo třeba KingSoft Office, které jsou zdarma (a Openoffice navíc i v češtině)
Apache OpenOffice má tu výhodu, že má tu češtinu, slovníky má, všechno – akorát se to jinak jmenuje Word není Word, ale Writer, Excel je calc, PowerPoint je Impress, Access je Base, navíc obsahuje Mth (to je na rovnice) a Drwa (na črtání).
Stáhnete ho z http://www.ope­noffice.cz/stah­nout/openoffi­ce-org – vyberte tu verzi 3.4.1 Windows 32bitů
Slovníky si nainstalujete ze stejného odkazu. Vzhledově vypadá jako Microsoft Office 2003 a starší.

Nebo je tu možnost toho Kingsoft Office Suite, ten je bohužel jen v angličtině a přesně nevím jak je to s českými slovníky, ale výhodou je, že vypadá jako Microosoft Office 2007 a novější a má lepší podporu formátů Open XML (ty docx, xlsx apod.) oproti OpenOffice.
Stáhnete z http://www.kin­gsoftstore.com/dow­nload/office_su­ite_free_2012­.exe

Nebo mi napište vnitřní poštou a můžeme vymyslet ten Microsoft Office, který tam teď máte. Samozřejmě legální cestou, žádný warez a pirátské verze.

miape

Jestli to dobře chápu tak po 1. jsi měla jen zkušební verzi (což je asi na týden nebo měsíc … ) a poté sis officy koupila ale ten koupenej klíč ti nešel nebo jsi zadávala klíč, který byl k zkušební verzi, která už vypršela ?

(např. se mi stalo, že jsem měl win xp tam officy a poté jsem předělal na win 7 a offici sem si musel znovu koupit.)

Mc Merkurion

ani to neaktivuj a rovnou si stáhni OpenOffice jak radí Bedy,je to to samý a je to zadarmo,tak proč se s něčím učit zacházet,když stejně budeš používat něco jiného