Pavel1212

Čísla v Excelu

Prosím prosím, jak můžu v Excelu udělat, abych měl třeba 1000 čísel pod sebou napsané bez toho, naiž bych každé číslo musel zadávat do rámečku zvlášť. Už jsem to nějak zapomněl, díky 🙂

Nejlepší odpověď
mosoj

Do buńky napíšeš počáteční číslo řady.
Označíš kam až to chceš vyplnit, výběrem.

Potom nabídka : úpravy – vyplnit – řady. Zde zvolíš i krok a směr ( sloupce, řádky).

Další odpovědi
Miroslavst

Mosoj, proč tak složitě?
Napiš do buňky třeba A1 číslo 1 , do buňky A2 napiš 2 a poté chyť myší roh obou buěk a tahej směrem dolů a ono se to doplní samo.

mosoj

Osobně vím, že pro téměř každou akci přes menu je ekvivalent myší. Problém je v tom, že když to zrovna běžně nepoužíváš tak si na tu akci myší nevzpomeneš. Což byl momentálně můj případ. Přes menu ale na to přijdeš a nemusíš se ptát, což je zřejmě také případ tazatele.