kefud

Problém v Excelu 2000

Dobrý den,
na kartě „Vzhled stránky"mám v záložce "List“ zaškrtnuté zátržítko „mřížku“ a přesto se mi nedaří vytisknout tabulku s mřížkou, pouze bez mřížky. Prosím o radu kde hledat chybu.
Doplňuji:
Funkce tisku mřížky mi fungovala bez jakýchkoliv úprav až dnes bohužel ne, ani zatím žádná rada mi nepomohla. Mám k ruce vizuální příručku EXCEL 2000 kde jsem čerpal srozumitelně a názorně informaci o kontrole zátržítka pro tisk mřížky. Nic jiného pro zapnutí a vypnutí funkce jsem nenašel.

Nejlepší odpověď
Bedy

A když přímo nastavíte ohraničení v listu?
Osobně bych teda místo stoletých Office 2000 použil aktuální OpenOffice, který je v češtině a hlavně zdarma. Doporučuju aspoň zkusit.

Zdroj: http://www.ope­noffice.cz/stah­nout/openoffi­ce-org

Další odpovědi
mosoj

Vykašli se na rady těch co haní Excel 2000 a neví nic.
Ve volbě SOUBOR, VZHLED STRÁNKY, zaškrtni na kartě vzhled stránky, volbu mřížka ! Pak se ti to bude tisknout se základní mřížkou.
Pokud ovšem budeš tvořit a zvýrazňovat tabulku formou ohraničení buněk bude ti ta mřížka vadit a budeš ji zase muset vypnout.

Ofice 2000 používám a nic jiného nepotřebuji !!!!

Doplňuji:
Jo a zlatý Oficce 2000 proti Open Oficce.
Oficce 2000 mám také „zdarma“ a Microsoft to u takto starého softu toleruje.

anonym

souhlasím s Mosojem, je lepší se naučit pořádně jeden program, než stále něco jiného, tím myslím i upgrade na vyšší verze u M$, netýka se programů zajišťující bezpečnost PC