Lgee

Přijde vám svět mrtvý?

Nebo živý?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Edison

spíše živý

Dynamika všeho spíše roste. Jelikož změna je jedním z nejlepších důkazů života řekl bych, že svět je čím dál živější. A co se týče lidí? Na tuplovaně. Všimni si jak rose pohyb lidí po Zemi, jak roste přírůstek lidí na Zemi… Rozvoj nových kmenů bakterií a virů na druhém konci životního spektra… Myslíš, že to je důvod se domnívat, že by byl svět mrtvý? Svět je živý… řekl bych, že až moc.

Další odpovědi
Kelt

spíše živý

Jednak tu chybí jiná možnost, to je nedostatek takového testu. A protože změna je život a pořád se něco mění, tak je volba jednoznačná.

aliendrone

spíše mrtvý

A z jakého hlediska? Celkové masy? Tak to je až na bezvýznamné promile celkově mrtvý. Kdy se už naučíš dělat ankety? ;) :D :D

Drap

spíše živý

CHybí jiná možnost, nelze odpovědět.

Ametyst

spíše živý

Ne každá hektická změna ma základ ve zdravém rozumu a vede k lepšímu: naopak ideologie vítězi.

Rokio

spíše živý

Plně souhlasím s Edisonem a Keltem.

mosoj

spíše živý

Blbá anketa.
Svět není Země ale vesmír. A v tom vesmíru bude plno života.