Hakunamatata

Existuje něco, co přijde úplně každému nechutné?

Jasně, záleží na založení toho kterého člověka, záleží na společnosti. Jednomu může přijít nechutný orální sex, jinému zase neoholene podpazdi, dalšímu zase pohled na mrtvou kočku. Existuje ale něco hmatatelneho, co je alespoň pro 95 % lidí v CR nechutné (ne politická situace, ani nechutné bohatství)? Přemýšlím nad tím, ze mi uz vůbec nic nepřijde nechutné. Je to špatně nebo dobře?
Doplňuji:
Kdo napíše něco, co mi přijde nechutné, tomu dám palec 🙂

Nejlepší odpověď
huxa

honzikd-ano, ta písnička od němců je vážně hnus…

Tak, úplně každému ne, ale co takhle na oběd velké hov*o? :) minimálně 95% lidí na světě to může přijít nechutné…

Další odpovědi
honzikd

Nevěřím, že Vám už nic nepřijde nechutné. Považuji se za celkem ostříleného internetového brouzdače, ale z doby bydlení na VŠ koleji si vzpomínám na jedno video, které podle mě, ani ten nejotrlejší člověk nezvládne shlédnout celé v kuse (ač je dlouhé jen pár minut). Klíčové slovo pro vyhledávání: „Schwester“.
Doplňuji:
Zajímavé, jsem žádán soukromými zprávami od jiných uživatelů o to dotyčné video. Zároveň se omlouvám za nepřesné klíčové slovo, které jsem poskytl. Lepší tedy bude link: http://goo.gl/RKy2tT, že, pane Huxo.

Melkor

Tak ok, najdi si na googlu obrázek blue waffle…
Doplňuji:
Varování pro ty co nemají rádi nechutné věci: Nehledejte to!

zjentek

v nechutné společnosti ti jen stěží přijde něco nechutné. A ani ty nebudeš v zakřiveném prostoru dělat moc velké přímky, to už tak nějak cítíš, jak je patrno ,)
k doplnění: nableju ti do pusy, hmm?

redy

otázka na tyhlety stránce je nechutná a jí podobný ale za chvílku zmizí konečně

autacek

Myslím, že zde si určitě něco vybereš… ale já to již znovu otvírat nebudu.. ble.

http://www.roz­zlobenimuzi.com/?me­dia=6

Reezo

není to možné. Lidstvo se nikdy neshodne jako celek. i když půjde o nejodporněj­ší věc.

FOX.IK

Nase politika a lidi, co jako jsou jako ovce a nebiji se za sva prava

bolak

Hakunamatáto, já zkusím zabojovat, ale nevím. Představ si že spolu ležíme (né..to ještě není vono) díváme se na televizi, a já si zničeho nic strčím prst do nosu a vytáhnu holuba…velkou rozpláclou matlavou šušeň, s kapičkou krve na jejím vršíčku, přilepenou na ukazováčku pravý ruky. Natáhnu paži, tak aby se prst s touto žlutočervenou, poloprůhlednou nádherou, nacházel přímo mezi tebou a televizí. Jakmile na to pohlédneš a zjistíš o co se jedná, překlopím se na tebe ala válečky, koleny se ti zareju do bicepsů a celou svou vahou ti přimáčknu ruce na zem, tak aby ses nemohla ani hnout. Nyní ti znovu ukážu dvoubarevnou hmotu, kterou jsem si před necelou minutou vytáhl z levé nosní dírky, a za tvého bezmocného hekání a vzpírání se, pomalu přibližuji prst směrem k tvým ústům a až po chvíli ucítíš jak se dotýkám tvého rtu, směřuji od levého koutku k pravému a nanáším první vrstvu nového, ještě netestovaného lesku na rty vlastní výroby.
Doplňuji:
To si nevymejšlim jo, to mi totiž dělal brácha, když sem byl malej :) dokážeš si to představit? Já kterej jsem tenkrát vyhodil do koše i magnum od algidy, jen proto že mi ho táta nakous, jsem musel vydržet strkání cizích holubů do úst..a nebo mi ve stejný poloze do pusy pouštěl sliny…to jsem měl kolikrát slzy v očích…ale vydržel to vždycky tak 20 minut, pak ho to přestalo bavit…a potom mě vodtáh do pokoje kde mě zamknul, abych si to nemoch umejt… von byl v tomhle dost vynalézavej.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-podle-vas-nejvice-nechutne

ponovotny

jsi kluk a jmenuješ se Tomáš

Melkor

Jak to, že jsem nedostal palec nahoru od zakladatelky dotazu :D to se ti snad líbí modrý vafle?

ponovotny

Hakunamatata – Napsal jsem takovou nechuťárnu, že raději děláš, že to tam není?

zjentek

honzik, hakuna chtěla nějakej hnus, ne romantiku na nedělní podvečer ,)