Jamaill

Ani po 14 dnech mi nedorazily peníze z německého účtu. Kde může být problém?

Otec přítelkyně mi posílal peníze, je to už 14 dní a stále nic nedorazilo nevíte v čem může být problém?

Nejlepší odpověď
Alesh

Buďto to neposlal nebo to poslal jinam.

Další odpovědi
Drap

Musíš se zeptat u konkrétních bank. Tam budou vědět kde je problém. Tady to nikdo netuší. Může to být způsobeno celou řadou věcí.

Edison

Nevíme. Reklamaci platby může realizovat pouze plátce. Tak urgovat u něj, on pak zjistí, co se stalo.

Nebo nezjistí…

anonym

Poslal ti nějaké potvrzení platby nebo jen tvrdí že to poslal ? 🙂 V tom by mohl být zásadní rozdíl.

Z potvrzení bys alespoň mohl ověřit zda správně zadal číslo účtu v mezinárodním tvaru IBAN.