adolescentt

Jak dlouho trvá převod peněz z VUB banky do České spořitelny?

Dobry den, chtel bych se zeptat, jak dlouho trva prevod z VUB banky do Ceske sporitelny. Dekuji

Odpovědi
gecco

Jak dlouho to – reálně, bude trvat, nikdo neví…
Závisí to na několika okolnostech…
Ale limit pro takovýto převod je D+5, přičemž pokud je příkaz podán po EoD, daný den se ´nepočítá´…
😉
Srozumitelněji…
Pokud příkaz k převodu podáš dneska do EoD (End of Day – čas, kdy daná banka provádí zúčtování vůči clearingovému centru; tenhle údaj ti sdělí banka převodce), pak do 25. 4. bys měl mít danou sumu na účtu…
Včetně případného přepočtu podle kurzu.