mojitek

jak dlouho trvá převod peněz ze Slovenské banky do České banky?

Ahoj,chci se zeptat-jak dlouho trvá převod peněz ze Slovenské banky do České banky?Jedná se o částku do 1.000 kč. A taky kolik to bude asi stát člověka z SK co ty peníze posílá? Díky za radu.

Nejlepší odpověď
Eurohujer

Jeden až dva dny. Poplatek záleží na bance. Počítejte s kurzem

Další odpovědi
Fallagela

Normální převod mezi bankama je až tři dny. Ovšem příteli posílají výplatu z Německa na můj účet a do jednoho dne, to mám na účtu. Pokud vím, tak banka si strhává 150 korun za převod měny.

McArthur

V rámci Fio banky z SK do CZ to trvá asi 2 minuty a převod je zdarma. Převod z jakékoliv SK banky do Fio banky trvá nejvýše 2 dny a pro příjemce je zdarma. Obráceně převod z Fio banky do jakékoliv SK banky trvá nejvýše 2 dny a převod je také zdarma.

Samotná cena za převod je dána bankou, kterou bude mít odesílající, ale pozor, i přijímající účet. Takže pokud máš „blbou“ banku, tak za převod zaplatíš i Ty.

mojitek

McArthur : jj,díky za radu. A neměla by se mě banka nejdřív zeptat.jestli chci přijmout platbu pokud je to zpoplatněný(i mnou­)?

mojitek

díky za info