Jak dlouho trvá převod peněz z ČR do Německa?

Nejlepší odpověď
fablen

záleží na tom, jakým způsobem budete převod převádět.
Přes devizovou společnost to je otázka 1–2 dnů, převod přes banku bude trvat určitě déle

Další odpovědi
anonym

3 – 5 dnu. Zalezi na tom , jak je poslete. Je vice moznosti. Pokud z banky – z uctu – euroveho , tak 3 dny. Kazda banka to ma ale jine. Reknou vam v bance. Plus se plati poplatky. Bud zaplatite vy , nebo prijemce , nebo pul na pul. V bance se na to ptaji. -iv-

Arne1

pokud to jde tak platit kartou. je to okamžité a bez poplatků