peterd108

Jak dlouho trvá převod peněz mezi účty ve Fio bance?

Jak dlouho trvá převod peněz mezi účty ve fio bance?

Peníze jsem odeslal v sobotu, oba účty jsou u fio banky. Za jak dlouho se peníze převedou?

Nejlepší odpověď
marci1

Prakticky okamžitě. 🙂
„Převod peněz v rámci stejné banky.
Je praktický okamžitý. Nejrychleji probíhá u Air Bank, kde se odeslané peníze připíšou na protiúčet během několika vteřin. Podobně je to i u Fio Banky, Equa Bank, mBank a UnicreditBank. Raiffeisenbank vám peníze přičte ten samý den, jen pokud byla platba odeslána do 18:00 hodin. MONETA Money Bank provádí převody v pracovní dny do pár minut a o víkendu až následující pracovní den.“
https://www.u­setreno.cz/jak-dlouho-trva-prevod-penez-z-banky-do-banky/#gref

Další odpovědi
Henry1660

V pondělí ráno (o víkendu a svátcích platby neprobíhají).

Převod uvnitř Fio bývá rychlý (třeba do hodiny nebo dvou). Převod z Fio do jiné banky trvá několik hodin (převod se může uskutečnit až následující prac. den).

ivzez

Nevím, jak je to u Fio.
Pokud peníze převádím u AirBank na účet u stejné banky, má
příjemce peníze k dispozici během pár minut i o víkendu.

SirBaron

Transakce z fio do fio trvá pár vteřin. Běžně to tak posílám.