_Lucka_

Jaký je poplatek za informaci o zůstatku na účtu z bankomatu jiné banky?

Ještě nemám zřízené internetové bankovnictví a chci zjistit, kolik mám na účtu. V okolí mám jeden bankomat, ale není od mojí banky. Zajímá mě, pokud do něj vložím kartu a budu požadovat stvrzenku se zůstatkem, zda se mi automaticky odečte poplatek od jiné banky…nebo za to nezaplatím nic?

Odpovědi
anonym

Podle toho jak máte nastavené výběry (to samé),ale u „domácích“ banomatů je to většinou zdarma mrkněte do smlouvy a na tarif jo.

Pepa25

Obecně (bez znalosti banky, která kartu vydala) není možné odpovědět. Je ale velmi pravděpodobné, že poplatek se odečte: dotaz na zůstatek v cizím bankomatu mají zpoplatněny např. ČSOB jako největší banka, ale i Fio banka …