Capik166

Platí se poplatky za převod z bankovního účtu na jiný?

Mám účet STUDENT u české spořitelny a zajímá mě, jestli budu platit nějaké poplatky, pokud budu převádět ze svého účtu peníze na jiný.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Kromě 2 nízkonákladových bank na českém trhu, mají všechny ostatní zpoplatněny své transakce.
Dílčí výhody konta Student jsou bohatě vyváženy základní předností – bez poplatků, přechodem k optimalizovannému bankovnímu ústavu.
(Má dcera na VŠ utekla už dávno na výhodnější a od té doby nemá žádné problémy, přičemž variabilita možností zůstala zachována).

Další odpovědi
marijakes

Řekla bych, že to odvisí i od sjednaného produktu.
Účty lze vyladit podle potřeby klienta, ale většinou se převody z a do jiné banky platí.
http://www.csas­.cz/banka/con­tent/inet/inter­net/cs/produc­t_loc_2980.xml?na­vid=cs/lide/nav00001_­osobni_finance_grp_10638­_prod_2980_prchr

pusinka50

Účet student neúčtuje poplatky za bezhotovostní operace. Ale např. výběr z bankomatu je zpoplatněn.