Monyszek

Výběr peněz z bankomatu cizí banky

Když mám například účet u české spořitelny a potřebovala bych si vybrat peníze, ale nikde nebyl bankomat mé banky, tak je jasný, že tam je nějaký poplatek, kdy těch, příklad 40 Kč strhnou, hned?

Odpovědi
Nuk nuk

Ano, poplatek za výběr z cizího bankomatu naúčtuje prakticky ihned.

cochee

Mi se poplatky vztahující se k peněžní transakci strhávají zároveň při té transakci. Například poplatek za platební příkaz do jiné banky, v minulosti i ten výběr z bankomatu (nyní je mám zdarma).