Lili150

Pokud mám bankovní účet vedený v EUR (FIO banka), mohu si z českého bankomatu vybrat eura?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne – české bankomaty vyplácí pouze české koruny – pokud budeš vybírat v Česku z bankomatu z eurového účtu (obecně z účtu vedeného v cizí měně), provede banka přepočet přes aktuální kurz ´deviza střed´.
😉
Eura si můžeš vybrat z bankomatu v zemi, která používá euro jako běžnou měnu.

Další odpovědi
Pepa25

Bohužel ne, žádný český bankomat eura nevydává (co vím). Výběr eur v hotovosti na pobočce je možný.

slevin

vyhodne je to u KB.maji akci-vyber jakekoli cizi meny na pokladnach poboček zdarma do zari(během sezony dovolenych)