Monie

Obchodní akademie vs. ekonomické lyceum

Za 4 dny nastupuji na střední školu obor obchodní akademie. Nedávno jsem zjistila, že škola je průměrná a že mám rozhodně na víc(hodně lidí mi to říká). S mámou jsme domluvený, že pokuď mě škola nebude vyhovovat, tak mohu v pololetí přestoupit na jinou. Já bych ráda na ekonomické lyceum, ale obávám se, že ve srovnání s obchodkou je to něco jiného a že bych měla jít příští rok od prváku. Nemáte s tímhle nějaké zkušenosti? Nebo nevíte co je lepší obor?(Beru dost v úvahu že chci potom dál studovat)..děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

První půlrok by neměl být tak odlišný, aby to nešlo během krátké doby srovnat

Další odpovědi
Michal Kole

Napíšu to jednoduše.

Obchodní akademie tě připraví na zaměstnání (účetní, sekretářka, administrativní pracovnice)

Ekonomické lyceum tě LÉPE připraví na studium na vysoké škole