sarinks258

Na jakou VŠ můžu jít z obchodky?

AHOJ,vím,že většinou se chodí z obchodní akademie na práva a ekonomiku.Pokud ale udělám maturitu,tak přeci můžu jít na jakoukoliv VŠ,např.desig­n,ne?:)

Odpovědi
Dochy

Ano, můžeš jít na jakoukoli školu, na kterou uděláš přijímačky. Pokud ale půjdeš na obor vzdálený tvému dosavadnímu vzdělání a zájmům, můžeš mít právě s přijímačkama potíže.

anonym

Můžeš jít – po maturitě, na libovolnou VŠ, na kterou tě přijmou.
Ale zrovna na design by ti, zřejmě, chyběla matematika (designér, obvykle, musí umět daný ´výrobek´ i nakreslit – nemyslím, náčrtek ´od ruky´, ale technický výkres pro výrobu).
😉

T3NY

V dnešní době na jakoukoli, podmínka je udělat příjmačky ;)