Morgana29

Dostane se na obchodní akademii i člověk, který nemá na vysvědčení samé jedničky?

Myslíte, že se na tuto školu dostane i člověk, který nemá na vysvědčení samé 1?

Odpovědi
Drap

Ano, dostane. V republice je spousta obchodních akademií. Vstupní nároky mohou být u každé školy jiné.

Rokio

Já měl na konci základní školy samé jedničky a dostal jsem se na OA s obtížemi, jelikož přijímací zkoušky na Obchodní akademii, kterou jsem šel, byly extra těžké. Podle mě byly dokonce těžší než na vysokou školu zeměpisu.

talka

Co to je za DOTAZ?
Už je to v pořádku.

anonym

Dostaneš se tam krásně i se čtyřkama…

Cenobita

Jistě proč ne pokud udělá přijímací zkoušku.

hapiky

Smysl to má jen tehdy, když patří k té „bystřejší“ skupině. Trápit se rok či dva, pak to stejně vzdát, bývá častá realita u těch méně bystrých.

klumprt

Myslím, že úplně v klidu. Já měl teda hodně daleko k samým jedničkám a na jaké školy jsem se dostal!