aksdjfas9U9

Připraví mě obchodní akademie na studium práv?

Nejlepší odpověď
annas

Jediné jisté je to, , že budete mít maturitu a tím otevřené dveře na kteroukoli vysokou školu. Jinak práva vyžadují dobrou pam읡, . orientaci v zákonech a jejich porozumění

Jenže problémem mohou být už přijímací zkoušky, které se konají v rozsahu učiva gymnázia. Takže je třeba, abyste si své vědomosti doplnil o učivo, , které jste se na OA neučil. Totiž OA poskytuje odborné vzdělání pro ekonomický obor v praxi, zatímco gymnázium plní hlavní funkcí tj. přípravu na vysokoškolské studium. Žácil získaji všestrannější vědomosti, které mohou lépe využít u přijímacích zkoušek na kteroukoliv vysokou školu.

Další odpovědi
Filip84

Rokio

Na OA se učí i základy práva, takže trochu tě na studium práva připraví.

Píšu to, protože jsem na OA chodil a měl jsem tam školní předmět právo.