Trolzy

Na co se zaměřuje obchodní akademie??

na co se zameruje obchodka ? doporučili byste mi jít na obchodku , kdyz mne bavi anglictiny? diky za odpovedi

Nejlepší odpověď
annas

Pokud máte bětší zájem o jazyky a nechcet volit gymnázium, lepší je obor Ekonomické lyceum, kde je u prvního cizího jazyka větší hodinová dotace.

Vkládám odkaz na Obhodní akademii v Olomouci, kde se dovíte víc. Můžete srovnat obor EL a OA.

Je pravda, že na EL se dostávali žáci s lepším průměrem než na OA. Ale další rok to může být jinak. Záleží na počtu přihlášených žáků, jejich výsledcích, počtu tříd atd.

http://www.oa­ol.cz/cs/conten­t/ekonomicke-lyceum

Další odpovědi
Kiti

Nevím jak jinde, ale u nás na obchodku šli všichni co se špatně učili. Pokud ti jde anglina a bavví tě, tak toho využij líp a zkuz obor s tím spojený.