an95

O jaký plat si říct na brigádě?

Brzy půjdu na pohovor do KFC, kvůli pozici brigádníka. Kamarád mi řekl, že se zeptají na to, jaký si představuji plat. O jakou nejvyšší částku bych si mohl říci? Ještě nikdy jsem nepracoval v žádném podobném podniku, tak si nejsem jistý.

Odpovědi
Čecho_slovák

Můžeš si říct kolik chceš. Stejně ti nabídnou svoji taxu.

elkon

Ať ti řeknou jejich představu a ty pak řekneš ano, nebo ne.

Alesh

No, tak to dělají mazaně. Budou mít nějaký limit, co ti jsou ochotni dát, bude to třeba 150 Kč/hod. hrubého. Ty přijdeš, řekneš si tuhle nebo vyšší částku, tak ti dají ten jejich limit. Pokud si řekneš míň, tak proč by tě přepláceli, dají ti to, co si řekneš.
Čili bych ti doporučoval, zjistit si, kolik tam lidi berou na hodinu hrubého a řekni si totéž nebo lépe o pajdu víc.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.