Tomas22

Podmínky na brigádě?

Mohu se zeptat, kolik letáků dostanu na roznos na jeden úkol?
A nebo o jak velké území roznosu se jedná?
Děkuji moc,

Tomáš

Nejlepší odpověď
Drap

V každé lokalitě je to jinak, stejně tak každá firma to má jinak. Nedá se tady nbez dalších informací odpovědět. Na pravidelný roznos letáků, bývá většinou těch letáku tak od 300 do 1500 domácností.

Další odpovědi
hanulka11

to by ti měli říct ti, pro které budeš letáky roznášet

fablen

využila jsem několikrát roznos přes Českou poštu – cena za doručení 1 ks letáku byla podle váhy (Kč 0,20/ks), kolik z toho získal samotný doručovatel a kolik zůstalo poště netuším. Lepší podmínky než pošta má ale třeba mediaservis, který má lépe zmapované domácnosti, kde nikdo nebydlí, kde reklamu nechtějí apod. …

Pokud Vám roznos letáků zadá přímo firma, zřejmě i zaplatí více.