lione

Má prosím Samsung S6 edge notifikační diodu?

Má prosím Samsung S6 edge notifikační diodu? Jestli ano, mohu si nastavit barvu na jednotlivé upozornění, např. u SMS, zmeškaného hov. nebo e-mailu? Děkuji za info

Nejlepší odpověď
Malvína

Přikládám odkaz, ve kterém jsem našla, že notifikační diodu má.
Měla jsem starší model Samsungu, tak tři roky zpět, a měnit barvy mi šlo lehce v “Nastavení”. Předpokládám, že u tohoto Samsungu to půjde též.

Zdroj: https://m.heu­reka.cz/mobil­ni-telefony/samsung-galaxy-s6-edge-g925-32gb/#specifikace

Další odpovědi
Edison

A co o tom praví návod?