michalds

Co říkáte na tento mobil?

https://www.li­dl.cz/p/realme-iron-grey-c11-2021-4-gb-64-gb/p100354922

Nevím, co je to za značku. Mám do toho jít?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Realme není dnes již noname otazník (u nás se prodává tato značka již pár let), produkuje s ohledem na cenu slušné telefony, POKUD máš základní požadavky na mobil. Žádný herní zázrak nečekej, ostatně i cena tomu odpovídá. (je obstojná s ohledem na to, co mobil nabízí).

Jestli ho koupit? Jak máme znát tvé požadavky, zda-li ti vyhovuje :(?

Další odpovědi
Filip84

Neznáš, poznáš:

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Realme
https://www.re­alme.com/cz/

Už znáš: je to imperialisticko-kapitalistický placatý přístroj vyrobený v lidově-demokratické Číně.

Jestli do toho máš jít? Dělej si, co chceš, ne? Jsi dospělý člověk? Jsi. Máš plnou způsobilost k právním úkonům? Máš. Tak nepřenášej odpovědnost za svá rozhodnutí na jiné.

Jo, a jestli chceš poradit, jestli je Ausgerechnet tento krám pro Tebe vhodný a jestli ho má Lidl za dobré peníze, a tak vůbec, tak si polož nový dotaz, kde výslovně, pregnantně a výstižně uvedeš, na co že se, vlastně, k tomu krámu, ptáš. Protože, logicky, co stačí jednomu, druhému nikoli. Mně by to bylo, třeba, k ničemu: nemá to čtečku 1D kódů, je to moc placaté, nejde tomu vyměnit akumulátor, a do pár dnů by to bylo na střepy. Ale, proboha, každý jsme jiný, máme jiné priority, požadavky na hardware, software etc. etc. etc. 🙂

df

Já jsem si koupil Samsung A20s za 3500 kč a jsem spokojen.

Drap

Neříkám nic. Aměl bych něco říkat? Neznám tento výrobek.

Standa2212

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Spíš proč proboha kupovat mobil za předraženou cenu v Lidlu, když existuje asi tisíc obchodů s elektronikou?

magorvkleci

Přesně tak. Pokud vůbec tenhle telefon, tak se dá běžně koupit o 600 – 800 Kč levněji. Za tu cenu pak pro určité účely stojí za úvahu. Venku je ve vyprodeji za 80 EUR.